Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Start
Club
Club
Club
Club
Wedstrijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Reglement
Reglement
Reglement
Reglement
Reglement
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Vis
Sponsors
Links
Club
Club
Club
Wedstrijd

Wedstrijdkalender 2019

Uitslagen en standen

WEDSTRIJD KALENDER 2019

Dag

Datum

Wedstrijd

Begin

Einde

Zondag

24 maart

Opening seizoen: G.P. Drukkerij ABC

8u30

16u

Zondag

31 maart

Kampioenschap zondag: reeks 1

8u

16u

Zaterdag

6 april

Kampioenschap zaterdag: reeks 1

13u30

18u

Zondag

14 april

Kampioenschap zondag: reeks 2

8u

16u

Zaterdag

20 april

Kampioenschap zaterdag: reeks 2

13u30

18u

Zondag

28 april

Kampioenschap zondag: reeks 3

8u

16u

Zaterdag

4 mei

Kampioenschap zaterdag: reeks 3

13u30

18u

Zaterdag

11 mei

Kampioenschap zaterdag: reeks 4

13u30

18u

Zondag

19 mei

Kampioenschap zondag: reeks 4

8u

16u

Zaterdag

25 mei

Koningschap zaterdag

13u30

18u

Donderdag

30 mei

Koppelwedstrijd speciaal

8u

16u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 25 MEI

 

 

Zondag

2 juni

Koningschap zondag

8u

16u

Zondag

9 juni

Koppelwedstrijd met genodigde

8u

16u

Zaterdag

15 juni

Kampioenschap zaterdag: reeks 5

13u30

18u

Zondag

23 juni

Kampioenschap zondag: reeks 5

8u

16u

Zaterdag

29 juni

Triovissen met genodigden

7u

19u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 23 JUNI

 

 

Zaterdag

6 juli

G.P. voorzitter

7u

19u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 29 JUNI

 

 

Zondag

7 juli

Gasthofvissers

8u

16u

Zaterdag

13 juli

Koppelwedstrijd met genodigde

8u

16u

Maandag

15 juli

Visdag Dendermonde

8u

16u

Woensdag

17 juli

Visdag Dumont

8u

 ?

Zaterdag

20 juli

Tweedaagse koppel: reeks 1

8u

16u

Zondag

21 juli

Tweedaagse koppel: reeks 2

8u

16u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 13 JULI

 

 

Zaterdag

27 juli

Herdenkingsmarathon

7u

18u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 21 JULI

 

 

Zondag

4 augustus

G.P. De Cooman

8u

16u

Zondag

11 augustus

Kampioenschap zondag: reeks 6

8u

16u

Donderdag

15 augustus

Koppelwedstrijd met genodigde

8u

16u

Zaterdag

17 augustus

Kampioenschap zaterdag: reeks 6

13u30

18u

Zondag

25 augustus

Kampioenschap zondag: reeks 7

8u

16u

Zaterdag

31 augustus

Kampioenschap zaterdag: reeks 7

13u30

18u

Zondag

8 september

Kampioenschap zondag: reeks 8

8u

16u

Zaterdag

14 september

Kampioenschap zaterdag: reeks 8

13u30

18u

Zondag

15 september

Visdag Yves & vrienden

8u

 ?

Zaterdag

21 september

Koppelwedstrijd met genodigde

8u

16u

Zondag

29 september

Sluiting seizoen

8u30

16u

Zondag

6 oktober

Herfstcriterium: reeks 1

9u

16u

Zondag

13 oktober

Herfstcriterium: reeks 2

9u

16u

Zondag

20 oktober

Herfstcriterium: reeks 3

9u

16u

Zondag

27 oktober

Herfstcriterium: reeks 4

9u

16u

 

 

MET INSCHRIJVING: TOT 29 SEPTEMBER

 

 

  

AANDACHT - VISDAG DUMONT


De visdag Dumont was op de kalender ingeschreven op dinsdag 9 juli

en IS VERPLAATST naar WOENSDAG 17 JULI

DE BICKEVISSERS